Vyhledávání

Srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
« Čec    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

David Pereira – sexy akrobat, hadí muž a tanečník

Sobota, 15. Listopad, 2014

titulka

Se svým tělem dokáže neuvěřitelné věci a tanec navíc dává vyniknout jeho španělskému temperamentu. Ve svých 24 letech má za sebou již řadu vystoupení a zkusil si i francouzskou soutěž France’s Got Talent 2013. V té sklidil obrovské ovace publika i poroty a probojoval se až do finálové desítky (ve finále obsadil 8. místo). Při svých vystoupeních ukázal nejen své akrobatické a taneční umění, ale i své vypracované tělo.

Podívejte se na jeho první vystoupení v soutěži, kterým si získal přízeň publika i poroty. Aneb co se dá vše dělat s nákupním košíkem :-)

Video z jeho vystoupení v semifinále rozproudí krev asi ještě více :-).

Ve finále vsadil mladý akrobat na ukázku svého umění „ve vzduchu“.

 

davidDavid Pereira se narodil v roce 1990 v západošpanělském městě Vigo. S tancem začal ve dvanácti letech, kdy se prvně věnoval 2 roky klasickému baletu. Poté několik let pilně cvičil a trénoval různé sporty a akrobacii a zároveň hledal své uplatnění. V osmnácti letech dostal příležitost se účastnit castingu do cirkusové show Cirque Du Soleil, kde byl úspěšný a byl vybrán mezi účinkující. Zároveň si na podiu uvědomil, že přesně toto je jeho šance a zároveň práce, kterou by chtěl dělat – inspirovat lidi a probouzet v nich pocity svými jedinečnými akrobatickými a tanečními výkony.

David je v současnosti členem sdružení mladých umělců Base Berlin, kteří se věnují tanci, divadlu, filmu, fotografování a především akrobacii. V rámci této platformy David vytvořil některá z jeho představení, se kterými vystupuje po celém světě, v nejlepších divadlech a při různých kulturních akcích.

Zde ukázka performace Davida Pereiry s dalším členem spolku Base Berlin, jihoafričanem Jade Lee Petersenem.

David1Davida Pereiru můžete sledovat jak na jeho webu, tak i na sociálních sítích.

Web: www.davidpereirart.com
Facebook: www.facebook.com/davidpereirart
Youtube: www.youtube.com/user/DavidPereiraTV

Foto: web umělce, Facebook

Jiří Koubek

Tagy: , ,Komentovat

Kucharka FM

Video týdne

Nejčtenější

Facebook

iBoys iGirls praguepride aids-pomoc mezipatra proudem