27282930

Fotoreport – 7. ročník Běhu proti homofobii a AIDS

Úterý, 17. Květen, 2016

start

V sobotu 14. května se v Praze uskutečnil sedmý ročník Běhu proti homofobii a AIDS, organizovaný Domem světla ve spolupráci s portály iBoys.cz a iGirls.cz. Na pětikilometrovou trasu vyběhlo za krásného jarního počasí téměř 5 desítek běžkyň a běžců všech věkových kategorií. Nejrychleji vytyčenou trasu zvládl běžec Marlin se startovním číslem 109, který doběhl v čase 20:31. Druhý byl v cíli Pepe se startovním číslem 140, u kterého se stopky zastavily na hodnotě 20:49. Radost z třetího místa měl Pavel s číslem 139, který si s tratí poradil v čase 22:07. Nejrychlejší ženou byla na absolutně 15. místě Tereza se startovním číslem 101.

Pro všechny běžce bylo připraveno malé občerstvení a pro 3 nejrychlejší pak pamětní plakety a věcné ceny od pořadatelů. Celou akci provázela skvělá atmosféra a všichni si slunné odpoledne na Vítkově užili.