Vyhledávání

Červenec 2018
Po Út St Čt So Ne
« Čer    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Korytář bude reprezentovat Česko v zahraničí!

Čtvrtek, 4. Únor, 2016

titulka

Vítěze soutěže Gay Roku Jiřího Korytáře čeká reprezentování Česka na mezinárodní soutěži Mr. Gay World 2016, která se uskuteční letos v dubnu na Maltě. Jiří Korytář vyhrál v červnu soutěž Gay Roku, která pak v září získala licenci. Jirka se teď pilně připravuje na mezinárodní finále. Několikrát týdně dochází do BodyBody, kde pod dozorem zkušených trenérů formuje svou postavu. S jídelníčkem mu pomáhá Zdeněk Barták z It’s My Life.

foto1„Beru svou nominaci do soutěže Mr Gay World velmi vážně, těší mě, že „nováček“ na poli komunitních soutěží Gay roku obdržel prestižní licenci, a že budu reprezentovat Českou republiku na Maltě. Ruku v ruce s blížícím se světovým kláním, z něhož by měl vzejít svědomitý ambassador LGBTI komunity, jdou taky mé přípravy. Trénuji nyní pětkrát do týdne, v mém tréninkovém plánu velmi pomáhá právě cvičení BodyBody a výživové doplňky z It’s My Life, o regeneraci se mi stará Zdeněk Barták a jeho sportovní masáže. Ačkoliv přípravy nepodceňuji, budu hlavně sám sebou, Jirkou Korytářem.,“ řekl Korytář.

S jednou z disciplín Korytářovi pomůže i světoznámý návrhář Osmany Laffita. „Spolupráce s Osmanym Laffitou je velmi inspirativní, neboť má na české reálie pohled „zvenčí“, což se při přípravách národního kandidáta a jeho prezentaci pro zahraničí bude hodit. Bude to taková revidovaná reflexe souboru věcí typických pro náš národ. Velmi se těším na výsledek.,“ dodal Korytář.

Druhý ročník soutěže Gay Roku je již v plném proudu, do 26.2. přijímají pořadatelé přihlášky soutěžících. Více informací + registrace přihlášek na www.gayroku.cz.

foto3
foto2

Jiří Koubek

Tagy: , ,Komentovat

Kucharka FM

Video týdne

Nejčtenější

Facebook

iBoys iGirls praguepride aids-pomoc mezipatra proudem