Vyhledávání

Srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
« Čec    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Lady Gaga opět otřásla O2 arénou

Středa, 22. Říjen, 2014

artrawe

Do Čech po čtyřech letech opět zavítala jedna z největších nynějších popových ikon Lady Gaga. Mnohými milována za svou ikonickou hudbu, mnohými nenáviděna za své extravagantní vystupování. Jedno je však jisté, Lady Gaga předvedla jednu z nejbarevnějších a nejpestřejších show!

Neděle 5.10. byla dnem D pro fanoušky Lady GAGA . Nynější Královna popu přijela do Prahy už v sobotu, kdy fanoušky před hotelem pozdravila a odebrala se zase zpět do hotelu Four Seasons. Poté už z hotelu nevyšla a odpočívala, aby byla fit na nedělní show.

V neděli čekali fanoušci u O2 arény již od ranních hodin, aby byli co nejblíž. Fanoušci nezapomněli na své podomácku vyrobené kostýmy, které byly nejčastěji inspirovány právě kostýmy, ve kterých Gaga vystupuje ve svých video klipech. Čím méně bylo času do vpuštění do haly, tím více houstla atmosféra před halou. Do haly se začalo vpouštět cca v 18:00. Po vpuštění se fanoušci rozeběhli, aby jejich vysněná místa byla stále volná.

Po asi hodinovém čekání se na scéně objevil první předskokan, duo hudebníků Breed love & Chew Fu. Breed love předvedl průměrné vystoupení bez žádných speciálních efektů. Lady Gaga ho dokonce během jeho vystoupení přišla podpořit pod podium.

Druhým předskokanem byla její dlouholetá kamarádka Lady Starlight, která zde byla i během prvního turné. Ta předvedla své DJ-ské vystoupení, které opět Gaga přišla podpořit a tentokrát na stage přišla ve sportovní teplákové soupravě a čepici.

Po hodinovém čekání se fanoušci konečně dočkali. Za doprovodu hlasité hudby a světelných efektů se na hlavním pódiu objevila diva s obrovskými křídly. Celá hala se otřásala v základech. První song, který zazněl, byl její ARTPOP. Během večera zazněly písně z jejího nejnovějšího alba Artpop ale i její nejslavnější singly jako např. Bad Romance , Alejandro , Born This Way nebo písničky, které původně Gaga v setlistu zařazené neměla jako např. You and I nebo Judas. Během toho, kdy se Gaga převlíkala, hrály songy jako Partynauseous nebo Jewels N‘ Drugs. Lady Gaga během své dvouhodinové show změnila několikrát oufit a objevila se jako Artpop anděl, chobotnice, šaty ala Gypsy princess, nebo v sado-maso oblečku.

Stage byla obrovská a rozmanitá. Dá se říct, že Gaga byla v určitých momentech každému blízko protože stage byla opravdu rozvinutá. Během show z ní vylézali nafukovací palmy, nebo ruka, na které se Lady Gaga vznesla při songu Do What You Want.

podium

Během show Lady Gaga četla dopisy, které jí fanoušci hodili na pódium a song „Dope“ věnovala lidem, kteří přišli o svůj život díky drogám nebo alkoholu a nabádala je, aby když jsou „hide“ zbytečně neriskovali svůj život.

Tanečníci Lady Gaga byli stejně jako Gaga v kostýmech a předváděli opravdu velkolepou show. Během ní se na pódiu objevila např. děla, která vystřelovala plyšáky do publika.

Gaga se několikrát přemístila do nejpřednější části pódia, kde hrála na klavír. Na klavíru taky celou show zakončila songem Gypsy.

Nynější královna popu předvedla jednu z nejlepších show, které kdy O2 aréna zažila.

Shrnutí nejdůležitějších momentů celé show můžete vidět v tomto videu.

 

Jiří Koubek

Tagy:Komentovat

Kucharka FM

Video týdne

Nejčtenější

Facebook

iBoys iGirls praguepride aids-pomoc mezipatra proudem