Vyhledávání

Srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
« Čec    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Miss Freedom Night 2015 – korunky uděleny

Pondělí, 23. Březen, 2015

miss

Pátý ročník předávání korunek krásy pro nejkrásnější lesby na pravidelné LGBT párty Freedom Night probíhalo letos 20. března v pražském PM klubu, který je už několik let domovským klubem téhle holčičí párty.

Nabitý program začal téměř přesně s úderem 22:00 a pomalu se plnící sál měl možnost postupně shlédnout všechny finalistky v krátkém rozhovoru s moderátorkami večera Terezou a Bárou Blažkovými, které většina přítomných znala jako Tezy a Bazy. Finálová osmička čelila statečně zvídavým otázkám a odborná porota, kterou tvořila známá moderátorka Barbara Hacsi, rapperka Sharkass, zástupce igirls.cz Jirka Koubek a reportér gaynet.cz Honza Jakubec, si pozorně zapisovala zasloužené bodové ohodnocení.

Hned zkraje večera se předávalo první ocenění, a to titul Miss Facebook, o jejíž držitelce rozhodlo hlasování na internetu. Nejvíce palců u svojí soutěžní fotografie získala Kristina, která si domů odnesla kromě dárečků od Freedom Night také voucher od Trenýrkárna.cz, nebo Maxi Cuba Libre.

Kristina (19), Miss Facebook

Kristina (19), Miss Facebook

Klasicky nejvíc zvědavé bylo publikum na volné disciplíny, které dají tradičně finalistkám hodně zabrat a jejich provedení většinou hodně napoví, která z holek by se na konci večera mohla nejspíš radovat z korunky. Vystoupení byla opět velmi různorodá, diváci se dočkali kromě tance a zpěvu také jedné scénky, živé verze známého cups songu, dokonce i lekce základů kickboxu.

Zatímco podium ovládla se svým freestyle vystoupením Sharkass, v zákulisí se pečlivě přepočítávaly hlasy v boji o titul Miss Sympatie, kterou volili právě návštěvníci klubu odevzdáváním hlasovacích lístečků. Po promenádě v plážovém oblečení, která bývá vzhledem k pokročilé hodině i hladince alkoholu v krvi všech přítomných už spíše takovou srandičkou, než opravdovou bitvou o hlasy poroty, si ceny od dalších sponzorů Police, Rainbow shop, Fotolab, Freedom Night a Trenýrkárna.cz přebrala nová Miss Sympatie Kačka. Nezbývalo tedy než vyhlásit příčky nejvyšší, které obsadily v pořadí 2. vicemiss Ashley, 1. vicemiss Kačka a Miss Freedom Night Majda! Kromě již jmenovaných sponzorů si hlavní vítězka odnesla také kávovar od značky Cremesso.

missky

Tituly byly rozdány, korunky minimálně na rok našly své nové majitelky a několika stovkám holek, které se mezitím do PMka vměstnaly, tak nic nebránilo v zahájení nefalšované zábavy. Máme zprávy, že klub žil divokým životem za doprovodu hudby DJ Henriette a Sunface až do šesti hodin ráno!
Takže pokud jste tentokrát chyběly, máme jen jedinou radu – příště si to rozhodně nenechte ujít! :)

Kompletní fotogalerie z Miss Freedom Night 2015

Jiří Koubek

Tagy:Komentovat

Kucharka FM

Video týdne

Nejčtenější

Facebook

iBoys iGirls praguepride aids-pomoc mezipatra proudem