Vyhledávání

Červenec 2018
Po Út St Čt So Ne
« Čer    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Miss Freedom Night 2016 se stala „slečna drsňák“

Čtvrtek, 31. Březen, 2016

titulka

„Každá žena je krásná.“ I podobně odvážné a pošetilé soudy někdy v půli noci pod vlivem všeobecných společenských pravd, lehkého životního zoufalství a třináctého panáka na party děláme. Ráno, tedy ve 12:30 hodin středoevropského času, pak zjišťujeme, že jsme v nám dosud neznámé části Prahy, která není ani tak pohledná jako Vladivostok. A zatímco se loučíme s ideou, že by se nám podařilo v uspokojivém časovém horizontu lokalizovat vlastní spodní prádlo nebo důstojnost, povšimneme si, že krása ženy, která se nachází v námi opuštěném loži, je z těch krás, které jsou zrána trochu náročnější. Z podobných zobecněných lidských traumat se kdysi zrodila myšlenka označovat hezké ženy šerpou, abychom si je poznali i při třech promile. Tak jako bojky napovídají ztraceným plavcům, kde je už moře příliš hluboké.

Svou miss krásy si volí státy i celé planety, miss se hledá i mezi maminkami, babičkami, policistkami nebo učitelkami a nepochybně se brzo k lizu dostane i obsluha těžkých strojů. A volí se to samozřejmě i mezi muži, abychom to měli genderově rovně. Lesby si tu nejpěknější ze svého středu již tradičně vybírají na největší a jediné stálé party lesbické komunity Freedom Night. V pátek 18. března 2016 se tak v pražském PM klubu konal dalších ročník těchto závodů krásy nazvaný jednoduše Miss Freedom Night 2016 (neboť tento název ještě nestihl kolonizovat Tipsport). Do finále se probojovalo sedm statečných žen, které se škatulek nebojí a rozhodly se bojovat o označení „nejkrásnější lesba“. Protože to máte potom kariéru ve vrcholném pornu prakticky jistou, vyděláte balík a český prosinec pak po zbytek života už sledujete jenom přes sociální sítě z lehátka na pláži a občasně nasíráte přátele svých přátel (toho času po kolena v parodii na sníh) fotkami palem, moře a drinků s hashtagy jako #LoveMyLife.

Pro ty z vás, které zajímá, jak se kdo jmenuje, do letošního finále Miss Freedom Night se probojovaly: 1. Klára Kišová (24 let, Ústí nad Labem), 2. Karolina Filsáková, (22 let, Havířov), 3. Barbora Proňková (17 let, Praha ), 4. Janča Juchelková (23 let, Ústí nad Labem), 5.  Karolína Štajnerová (23 let, Praha), 6. Dominika Adamcová (18 let, Chomutov), 7. Nikola Jelínková (25 let, Třebovice).  Nejvícekrát jste pak v období předcházejícím samotnému soutěžnímu večeru tlačítko „LIKE“ zmáčkli pod fotkou dívky číslo 6 Dominiky a přiřkli jí tak titul Miss internet.

pic01

Sám finálový večer krátce po desáté odpálily slavnostním úvodem moderátorky Tezy a Bazy, které zoceleny žárem florbalových bitev i těžko uvěřitelnou protialkoholní sázkou, opět celý večer nezaváhaly. Hned v první disciplíně „rozhovor s moderátory“ nám tak dvojčata pomohla odhalit něco z toho, co je na dívkách soutěžících nejdůležitější, tedy jejich duši. Záhy se karta ovšem obrátila, neboť ve volné disciplíně se hned první z finalistek rozhodla na oplátku vyzpovídat moderátorky samotné. A tak jsme se mohli dozvědět třeba i to, jestli Tezy a Bazy fandí sexu na jednu noc, nebo jestli snad jejich sex trvá nocí více. Mimochodem speciální odborná porota, čímž myslím čtyři paní, co stály vedle mě, se shodla, že to moderátorkám večera tentokrát i kromobyčejně slušelo. A taky byly vtipné a večerem provedly bez ztráty květinky, ale tyhle věci speciální odborná porota bohužel tolik neocenila.

Po nečekaném prvním vstupu však ve volných disciplínách soutěžících dominoval již tradičně především zpěv a i nějaký ten tanec se našel. Z tohoto rámce vybočila zejména pozdější vítězka, která předvedla hru na skleničky vykonstruovanou po vzoru slavné scény z filmu Slečna drsňák, kde Sandra Bullock představuje policistku v utajení, jež na své misi infiltruje právě klání krásy. Je však otázkou, zdali toto vystoupení bylo všemi diváky plně pochopeno, neboť film pochází z dob, kdy valné části dnešních návštěvnic party Freedom Night byly zhruba dva roky a jejich nejoblíbenějšími kulturními počiny tak tehdy byly sunar a jablečná přesnídávka. Nicméně smysl pro humor, jak lze usoudit z okolností, byl dost možná právě tím, co „slečně drsňák“ přineslo největší přízeň poroty a spolu s ní i hlavní titul.

Pak již přišla na řadu poslední řádná disciplína, a to sice promenáda v oblečení, o kterém lesby seznaly, že je vhodné ho nosit na pláž. Jak byla tato disciplína odstartována, za mnou se z davu ozvalo ženským hlasem: „Dneska se fakt potřebuju porvat.“ Bylo tedy jasné, že do tuhého půjde po všech stránkách, což svou krátkou a autoritativní přítomností na místě samém potvrdila i městská policie, která nám přišla pomáhat a chránit nás před vzájemnými šarvátkami a následně raději rychle odešla, když pochopila, že my lesby ochranu víceméně nepotřebujeme. Nicméně sama promenáda v plavkách proběhla s lehkostí a humorem a dokonce se ukázalo, že některé dívky nosí na pláž i rohy, což je prostě hezké, protože to vrhá vtipné stíny.

Po všem, čeho toho večera byla svědky, porotu, složenou z Gaye roku Jirky Korytáře, Miss Face Báry Hamplové, mistra ČR v klasických tancích Jirky Grosse, pořadatele soutěže Gay roku Jiřího Jarkovského a nebojácné reprezentantky potetovaných krásek Suicide Angels jménem Anett, nejvíce oslnila a titul Miss Freedom Night tak ukořistila dívka číslo 5 Karolína Štajnerová. Vicemiss se stala dívka se sedmičkou na prsou Nikola Jelínková a třetí místo bylo přisouzeno dívce číslo 1 Kláře Kišové. Miss sympatie si zvolili již dříve během večera sami návštěvníci Freedom Night pomocí hlasovacích lístků a stala se jí pozdější vicemiss Nikola Jelínková.

winners

Oceněné dívky za nelíčeného nadšení svých konkurentek přebraly šerpy a ceny a sama následná večírková zábava se mohla rozjet naplno. A tak všichni opět omámeni veděckofantastickými příběhy z romantických komedií hledali různě po klubu lásku a našli bar. A pak se za dobré hudby z produkce tradičního djského tandemu Henriette a Sunface tančilo až do rána a občas padla i nějaká ta rána. Později v kuloárech rezonovala také informace, že dokonce té noci padla i minimálně jedna nečekaná nabídka k sňatku! Ráno pak bylo jako vždy nechutně bílé. Nálada na večírku ovšem byla super, ohlasy trenérů po utkání jednoznačně pozitivní a všichni, kdo si něco z daného večera zapamatovali, se shodli, že to byla skvělá akce, která rozhodně stojí za opakování. Prostě ples myslivců ve Vejprtech hadr. Takže, dámy, pilujte ty ze svých předností, které považujete za důležité, a zase za rok nashle.

Více fotografií zde…

 

Jiří Koubek

Tagy:Komentovat

Kucharka FM

Video týdne

Nejčtenější

Facebook

iBoys iGirls praguepride aids-pomoc mezipatra proudem