Vyhledávání

Srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
« Čec    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Nechte svému miláčkovi poslat charitativní valentýnku Prague Pride

Čtvrtek, 8. Únor, 2018

Heart-shape-pattern-wallpaper-3840x2160

Den svatého Valentýna je svátek rozporů. Nenávidíme ho, ale zároveň milujeme. Nechceme jít na ruku obchodníkům, protože svatý Valentýn je jen chytrý marketingový tah. Ale na druhou stranu svým drahým polovičkám rádi projevíme lásku a potěšíme je. Jak z toho ven?

Spolek Prague Pride vám nabízí řešení v podobě charitativních elektronických valentýnek. Dokážete svým láskám, že na ně myslíte, a ještě podpoříte boj za rovná práva pro  LGBT osoby v Česku.

Valentýnky Prague Pride pro romantiky i cyniky

Na výběr máte z devíti designů pro adresáty mužského i ženského pohlaví. Valentýnky jsou sexy, romantické, rozpustile vtipné i fakt cynické. Jejich autorkami jsou grafička Marie Hrdinová a její partnerka, fundraiserka Prague Pride Lenka Bártová.

Cena jedné valentýnky je pouhých 50 Kč. „Záměrně jsme zvolili tak nízkou částku, aby si valentýnku mohl pořídit každý, komu se nějaká zalíbí. A věříme, že se budou líbit spoustě lidem. Pro spolek Prague Pride to může znamenat důležitý příjem,“ říká Lenka Bártová. Na co výtěžek z charitativních valentýnek půjde? Na propagaci LGBT poradny Sbarvouven.cz, poplatky za zábory městského prostoru pro letní festival nebo na provozní náklady spolku.

Jak Prague Pride valentýnky fungují?

e-shopu Prague Pride si vyberete valentýnku a my ji v Den svatého Valentýna dopoledne pošleme vašemu miláčkovi (samozřejmě bez vodoznaku!). V objednávce nezapomeňte do poznámky vyplnit oslovení vaší lásky, váš vzkaz a podpis, pod jakým chcete být uvedeni. No a samozřejmě emailovou adresu vašeho miláčka, na kterou valentýnku máme poslat.

Možná ale chcete valentýnku předat sami. Není problém, dostanete ji ve vysokém rozlišení vhodném pro tisk. Takže si valentýnku můžete vytisknout a předat ji miláčkovi osobně při romantické večeři.

Chci koupit valentýnku

Colourplanet.czKomentovat

Kucharka FM

Video týdne

Nejčtenější

Facebook

iBoys iGirls praguepride aids-pomoc mezipatra proudem