Vyhledávání

Srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
« Čec    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Prague Pride jsme si užili! FOTO z průvodu i Letné!

Pondělí, 17. Srpen, 2015

titulka_PP

V sobotním průvodu Prague Pride a samozřejmě ani na JarmarQu na Letné nemohl chybět tým iBoys.cz/iGirls.cz. Přinášíme fotky ze sobotního horkého duhového odpoledne.

Pátý ročník Prague Pride je za námi a myslíme si, že se velmi vydařil. Krásné počasí po celý týden, výborný pondělní start festivalu koncertem na Střeleckém ostrově, kde mimo vzácného hosta – Conchity Wurst zazářila především skvělá  Aneta Langerová a bohatý program akcí všeho druhu po celý týden. A vyvrcholení, byl sobotní průvod městem, který startoval na Václavském náměstí a končil na Letenské pláni. Letošního průvodu se účastnilo rekordní množství lidí, pořadatelé zveřejnili odhad až 35.000 osob, Policie ČR byla v odhadech střízlivější a uváděla čísla kolem 15-20 tisíc. Zábava na následném hudebním festivalu na Letné frčela až do 22 hodiny.

pruvod

iBoys/iGirls tým připravil stejně jako v loňském roce samolepky s logem iBoys/iGirls, které rozdával v průvodu i ve stánku na Letné. Na ty si zájemci napsali svůj nick a nalepili si je kamkoli na sebe. Už loni se ukázalo, že zájem je velký, což se potvrdilo i letos. Celkem se rozdalo a nalepilo skoro 1300 nálepek, navíc přes 300 kluků a holek se nechalo ve stánku iBoys/iGirls vyfotit. Ve stánku tým navíc rozdával preventivní balíčky kondomů, Queer filmy a gay mapy Prahy.

stanek

Zájem o stánek byl stejně jako v loňském roce veliký, v podstatě až do setmění jsme se nezastavili. Zájem o certifikace profilů jsme očekávali, velmi nás ale potěšil i zájem o koupi iBoys propagačních náramků, klíčenek, placek i triček. Připravená stovka náramků se dokonce po pár hodinách vyprodala.

predmety

Z Letné jsme odjížděli za tmy, unavení, ale spokojení, že za námi přišla spousta kluků a holek a že si společně s námi sobotní Pride užili. Tak zase za rok ;-).

Váš tým iBoys/iGirls

Foto: Mathew Wolf

Jiří Koubek

Tagy: , , , ,Komentovat

Kucharka FM

Video týdne

Nejčtenější

Facebook

iBoys iGirls praguepride aids-pomoc mezipatra proudem