Vyhledávání

Srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
« Čec    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Pride Voices – Hlasy, které mění náš svět k lepšímu

Úterý, 18. Listopad, 2014

pride_voices2

11. listopadu zazněly v rámci programu Mezipater v kině Lucerna letos již podruhé hlasy „Pride Voices“. Jak se vyoutovat na maloměstě? Jak se žije gayům v romské komunitě? Jak se vyrovnat se smrtí blízkého, který byl gay a už nemohl unést tíhu předsudků? Jak ustát šikanu?

Organizátoři Pride Voices nabídli duhovou knihovnu osudů, které prožili Ester Janečková, Jaro Smejkal, Lukáš Houdek a David Tišer. Pokud jste se neměli možnost zúčastnit a slyšet tyto čtyři příběhy naživo, podívejte se na videozáznamy, které pro vás připravil organizační tým Prague Pride.

PRIDE Voices – Ester Janečková

V únoru letošního roku si čtrnáctiletý Filip vzal život. V dopise na rozloučenou napsal, že nemůže žít ve společnosti, která je homofobní. Ester Janečková byla tetou Filipa. Jak jeho ztrátu prožívá? Srdceryvný příběh o jednom nenaplněném coming outu.

PRIDE Voices – Jaro Smejkal

Jaro Smejkal se nedávno veřejně vyoutoval, prošel si těžkým obdobím a jak sám tvrdí, tak jej to posilnilo. Jak to bylo s jeho coming outem doma a na veřejnosti, jak se s tím popral?

PRIDE Voices – Lukáš Houdek

Lukáš Houdek a jeho dech beroucí příběh o zneužití, násilnostech, výsměchu, nepochopení a způsobu, jakým se s tím vším vyrovnal.

PRIDE Voices – David Tišer

David Tišer se neschovává, vyoutoval se v rodině, v komunitě, mezi přáteli a nyní žije svůj sen. Jak dlouho mu trvalo než se do této fáze dostal, jak těžké to je vyoutovat se mezi Romy?

Jiří Koubek

Tagy: , ,Komentovat

Kucharka FM

Video týdne

Nejčtenější

Facebook

iBoys iGirls praguepride aids-pomoc mezipatra proudem