Vyhledávání

Srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
« Čec    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Spartan Gym – jedinečná posilovna v srdci Vinohrad

Čtvrtek, 9. Říjen, 2014

P1090497

Přijď k nám do moderní tělocvičny a udělej něco pro své tělo!

SPARTAN GYM je nově vybudované zázemí pro FUNKČNÍ TRÉNINKY a BOJOVÉ SPORTY v centru Prahy na Vinohradech. V jedinečně situovaném prostředí tělocvičny v těsné blízkosti Riegrových sadů najdeš špičkové vybavení, profesionální trenéry a efektivní tréninkové programy. Když chceš být tvrdý, musí být tvrdý i tvůj trénink. Tohle je SPARTAN GYM!

SPARTAN GYM je pojem, který se ti nesmazatelně vryje do paměti hned po prvním tréninku, který máš zdarma! Pro tvůj sportovní rozvoj používáme jen ty nejúčinnější tréninkové metody, které neustále zdokonalujeme a aktuálně upravujeme podle světových trendů. Soustavně vylepšujeme tréninkové podmínky, zdokonalujeme tělocvičnu a doplňujeme nové vybavení, aby pro tebe cviční bylo kreativní a zábavné. Tvůj trénink vedou pouze špičkový trenéři s osobním přístupem a mnohaletou praxí. K dosažení dokonalosti SPARTAN GYM chybíš už jen ty!

FUNKČNÍ TRÉNINKY

Vybrat si můžeš z následujících funkčních tréninků:

  • CROSS TRÉNINK je příprava pro sporty Strongman, CrossFit, Vzpírání, Atletika, Gymnastika, ad., který rozvíjí zejména rychlost a sílu.
  • TABATA TRÉNINK je trénink krátkých intervalů vhodný pro sporty jako je Hokej, Fotbal, Basketbal, Cyklistika, Běh, ad., pro rychlý nárůst anaerobní a aerobní vytrvalosti.
  • AGOGE KRUHÁČ je kruhový trénink určený pro všechny typy sportů, zaměřený na komplexní svalový rozvoj, pohybovou všestrannost a budování kondice.
  • KALISTHENIKA RIEGRÁČ je trénink s vlastní váhou na workout hřištích a tělocvičnách, který slouží k maximálnímu rozvoji izometrické a dynamické síly.

MMA

V nabídce MMA si můžeš zvolit mezi klasickým MMA TRÉNINKEM a MMA KONDICÍ.

  • MMA TRÉNINK je technicko-taktické cvičení zaměřené na zvládnutí bojových stylů. Především pak Kickboxu, Boxu, Muay Thai, Taekwonda, Zápasu, Brazilského Jiu-Jitsu a Combat Sambo.
  • MMA KONDICE je kondiční příprava pro bojové sporty zaměřená na zvyšování výkonnosti sportovců, zejména se zaměřením pro MMA. Kondice je vhodná i pro sportovce, kteří se nezabývají bojovými sporty.

SOUKROMÉ TRÉNINKY

Ve SPARTAN GYM ti samozřejmě nabízíme také možnost soukromých tréninků pod vedením profesionálních trenérů s individuálním přístupem. Stačí si jen vybrat!

treneri1

treneri2

logoVíc informací o SPARTAN GYM, rozvrh tréninků a možnost přihlášení na tréninky nalezneš přímo na webu www.spartangym.cz. Nezapomeň – za zkoušku nic nedáš, tvůj první trénink je ZDARMA!

Přidej se k nám na Facebooku a sleduj dění!

Jiří Koubek

Tagy: ,Komentovat

Kucharka FM

Video týdne

Nejčtenější

Facebook

iBoys iGirls praguepride aids-pomoc mezipatra proudem