Vyhledávání

Září 2018
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Speed dating Brno Mezipatra 2015

Čtvrtek, 22. Říjen, 2015

logo

Neseď doma a přijď se seznámit!

V době internetových seznamek není problém poznat se s novými lidmi. Úplně stačí přihlásit se na iboys/igirls.cz a lov může začít, protože množství potencionálních partnerů a partnerek čeká možná právě na vaši zprávu. Avšak dříve tomu tak nebylo: naši praprarodiče, prarodiče a dokonce ještě i rodiče se seznamovali jiným způsobem. V dobách bez přístupu k internetu a telefonního spojení byli lidé odkázáni na ten osudový moment, kdy svého vyvoleného nebo vyvolenou poprvé osobně potkali a (možná ostýchavě) oslovili. A vida! Kolik z těch oslovení přerostlo v osudovou lásku? Nepochybně hodně! Proč to tedy nezkusit tímto způsobem i dnes? Fotky a vyplněný profil nám sice o dané osobě něco prozradí, avšak osobní setkání je úplně jiné kafe. Na speed datingu brněnské části letošních Mezipater budete mít možnost poznat nové sympatické lidi starým osvědčeným způsobem – osobně tváří v tvář. Vnímat jeho či její tón hlasu, mimiku, vůni… Dozvědět se o ní/něm to, co vás zajímá – bez zbytečných (a někdy nic neříkajících) smajlíků a bez ťukání do klávesnice.

Stále váháte? Pociťujete ostych? Bojíte se, že si nebudete mít s ostatními zájemci a zájemkyněmi co říct? Už se bát nemusíte! Na každého potencionálního partnera nebo partnerku budete mít čtyři minuty, které stačí k přeskočení jisker, ale jež se taky hravě dají přečkat v situaci, kdy vás protějšek prostě nezaujme. Kdyby vám však přesto došly slova, stačí se inspirovat pohledem na promítací plátno, kde na vás bude čekat malý (konverzační) tahák s pravidelně střídajícími se návodnými otázkami. V případě nutnosti je tedy můžete položit svému protějšku a rozvinout zajímavou konverzaci.

Nyní už máte dostatečně pádné důvody k překonání veškeré zbývající nesmělosti a plachosti. A s ohledem na to, že Mezipatra jsou queer filmový festival, seznamovat se budou chlapci s chlapci a dívky s dívkami. Nové přátelství, známosti a lásky čekají jen na vás!

A pokud si na našem rande naslepo skutečně najdete spřízněnou duši, vaše bližší seznámí a poznávání podpoříme a prodloužíme. Oba či obě budete mít totiž vstup na největší mezipatráckou party, která se koná v ten samý večer, se speciální slevou 1+1 zdarma! Klidně tedy můžete v seznamování pokračovat na tanečním parketu.

Věříme, že právě den speed datingu bude dnem, který otřese vašim životem…

Kdy? 14. 11. 2015 o 18:00 hod.
Kde? Kavárna Trojka
Jak? Registrace na mailu: registrace.mezipatra@gmail.com

Matúš Slamka
Mezipatra 2015 off program Brno

Jiří Koubek

Tagy: ,Komentovat

Kucharka FM

Video týdne

Nejčtenější

Facebook

iBoys iGirls praguepride aids-pomoc mezipatra proudem