Vyhledávání

Září 2018
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Štěstí si za prachy nekoupíš … Pražskou buznu ano! :-)

Sobota, 27. Srpen, 2016

coverib

… buzny jsou hrozně prodejný! :-) Tu Pražskou si zatím můžete koupit jen v předprodeji, ale zase s podpisem autora a vtipným dárkem k tomu!

O Pražské buzně a jejím chystaném „papírovém“ zrodu jsme vás informovali začátkem letošního roku. Od té doby uplynulo času a vašich lásek spousta, Pražská buzna nezahálela a opravdu se pomalu rodí. Možná někteří z vás zaregistrovali v programu Prague Pride jeden z eventů – Rande s Pražskou buznou – tedy první autorské čtení vznikajího díla. Akce byla zdařilá a přítomní se bezesporu dobře bavili. Zmeškali jste? Chcete si dát rande s Pražskou buznou také? Možnost by tu byla, ale budete muset na výlet ;-). V úterý 30.8. totiž proběhne ještě jedno Rande s pražskou buznou, nicméně konat se bude v exotickém (pro někoho) Ústí nad Labem.

A kdy Pražská buzna spatří světlo světa? Příběhy smyšlené postavy Milana (ale kde komu zřejmě připomenou jeho vlastní realitu, či realitu okolí) v tištěné podobě vyrazí na pulty knihkupectví a samozřejmě i předplatitelům na přelomu října a listopadu. Kdo je vlastně Milan? 25 let, bydlí v Praze a je teplej. Před doktory gay, před kamarády buzna, před Lukášem ze základky “stejně špinavej buzík, jako je on sám, ale kterej si to na rozdíl od něj umí alespoň přiznat”.

Kniha bude k dostání jak v kamenných knihkupectvích, tak i v eshopu. A nyní máte jedinečnou příležitost si ji předobjednat se symbolickým poštovným pouze 10,- Kč (po ČR) a navíc s podpisem autora a unikátním (snad) vtipným dárkem – pohlednicí. Navíc budete mít jistotu, že ji dostanete hned mezi prvními!

predprodej

Jiří Koubek

Tagy: ,Komentovat

Kucharka FM

Video týdne

Nejčtenější

Facebook

iBoys iGirls praguepride aids-pomoc mezipatra proudem