Vyhledávání

Srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
« Čec    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

„The Past and the Future“ – Queer Ball 2015

Neděle, 25. Leden, 2015

titulka1

Plesová sezona je v plném proudu, ale znalci už ví, že plesat „s duhou“ se jezdí začátkem března do Brna! Třetí ročník plesu pro LGBT komunitu Queer Ball se koná v pátek 6. března.

Na první březnový pátek roku 2015 připravil STUD Brno již třetí ročník plesu pro LGBT komunitu.  Akce, která se už stala v Brně tradicí a oživuje místní společenskou a kulturní queer scénu, umožňuje všem návštěvníkům užít si plesový večer se svým partnerem bez ostychu a předsudků.

Pořadatelé vybrali pro třetí brněnský Queer Ball podtitul „The Past and the Future“, stejně jako v předchozích letech tedy můžeme očekávat outfity plné kontrastů. Tentokráte se mohou stylizovat do doby minulé nebo budoucí.

„Věříme, že to návštěvníky plesu zaujme a my opět uvidíme různorodou směsici protikladů, které se ovšem potkávají v přátelském prostředí,“ říká Marek Christ z organizačního týmu.

Třetí ples pro všechny lesby, gaye, bisexuály, transsexuály, jejich přátele a všechny, kdo jsou queer, přivítá v pátek 6. března 2015 od 19:00 Kulturní centrum Babylon, Kounicova 20. Návštěvníkům bude k dispozici největší taneční parket v Brně, jeho přilehlé prostory umožní všem návštěvníkům užít si večer, ať už ho stráví na tanečním parketu nebo ve společnosti přátel u stolu.

Předprodej vstupenek běží na webových stránkách www.queerball.cz. Návštěvníci mají tradičně možnost vybírat z míst k sezení v hlavním sále, přísálí nebo využít možnosti soukromého prostředí s přáteli v lóži nebo klidnější části centra – v prvním patře. Samozřejmostí jsou vstupenky k stání, které jsou populární hlavně mezi mladšími návštěvníky. Ceny vstupenek začínají stejně jako loni na 200 Kč.

„Stejně jako v minulých letech nabídneme ta nejlepší místa v sále návštěvníkům, kteří chtějí akci podpořit částkou 500 Kč. Součástí ceny bude láhev kvalitního vína,“ doplňuje Marek Christ.

Queer Ball 2015 naváže na své dva předchozí ročníky, jež navštívilo dohromady bezmála 1000 návštěvníků a bude koncipován v podobném duchu. Po Ester Kočičkové a Anife Vyskočilové se hosté Queer Ballu možná dočkají i mužského moderátora. Organizátoři zatím jeho jméno tají, nicméně slibují jeho jméno brzy zveřejnit.

K hudbě a tanci poctivou muziku podpořenou kvalitními vokály tentokráte zahrají Kanci. Kapela Kanci paní Nadlesní, jehož základ repertoáru tvoří skladby zahraničních popových a rockových legend a hity ze současnosti doplněné tím nejlepším materiálem od tuzemských a slovenských autorů, bude provázet návštěvníky po celý večer.

Pro návštěvníky bude připraven pestrý doprovodný program, jehož součástí bude soutěž o ceny, lasershow. Až do ranních hodin pak zahraje těm nejnáruživějším tanečníkům DJ.

„Těšíme se opět na všechny návštěvníky, kteří si najdou cestu na třetí Queer Ball a pěvně věříme, že akce bude stejně pohodová a úspěšná jako ty předchozí,“ dodává na závěr Marek Christ.

O zábavu a zážitky tedy jistě nouze nebude. Rezervujte si svoje lístky již dnes a vyrazte 6. března 2015 se svým partnerem, partnerkou nebo kamarády za zábavou.

plakat

Jiří Koubek

Tagy: , , ,Komentovat

Kucharka FM

Video týdne

Nejčtenější

Facebook

iBoys iGirls praguepride aids-pomoc mezipatra proudem