Vyhledávání

Září 2018
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

TiFanny BiGest hvězdou Opening Night nového baru Chambers

Neděle, 16. Říjen, 2016

titulka

V pátek 21.10. proběhne slavnostní otevření nového gay friendly baru v Praze – Chambers. Grand Opening Night slibuje skvělou zábavu v podobě akustických koncertů, travesti vystoupení, ale také strip show.

Chambers Bar, který se nachází v centru Prahy, zažije svůj slavnostní Grand Opening v pátek 21. října 2016. Kromě uvítacího drinku zdarma se budete moci také těšit na travesti show skvělé TiFanny BiGest, Madonny Daniely Maxové a Crystal Travestiové. Připraven je také akustický koncert či vystoupení mladých talentů z Morávia hledá talent, to vše v celovečerním doprovodu moderátorky Veroniky Bartošové.

Nebyl by to však pořádný večer bez půlnočního překvapení! A jaké bude? Z části vám můžeme prozradit, že se jedná o Strip Show, nicméně překvapením zůstane, kdo bude vystupujícím striptérem :-). Překvapení musí zůstat překvapením ;-).

Kdy: pátek 21.10.2016 od 19:00
Kde: Chambers Bar, Ječná 12, Praha (u zastávky tram Štěpánská)
Facebook: www.facebook.com/Chaambersbar
Web: www.chambersbar.eu


letak1

 

Otvíračkou to ale nekončí! Chambers chce být vaším oblíbeným barem, kam se budete rádi vracet! O víkendech bude pořádat pravidelná travesti vystoupení, která však slibují v trochu jiném duchu, než je běžné. S odlišným stylem humoru, ale i oblékáním a líčením vystupujících. Ale samozřejmě jsou v plánu i jiné tématické akce, nejen travesti vystoupení.

Jeden z projektů baru je na téma „anime“, se kterým chce oslovit především mladou generaci. Proč zrovna anime? Bylo zjištěno, že mnoho mladých gayů má rádo tyto „kreslené pohádky“ a tak vznikl zajímavý nápad, oslovit právě tuto skupinu.

Díky unikátním prostorám by Chambers rádo do budoucna přilákalo do svých prostor i tvůrce divadelní scény.

Chambers chce být barem pro každého! Ať jsi gay, bi, lesba, transexuál či heterosexuál, v Chambers jsi vždy vítán!

www.chambersbar.eu

Jiří Koubek

Tagy: , , , ,Komentovat

Kucharka FM

Video týdne

Nejčtenější

Facebook

iBoys iGirls praguepride aids-pomoc mezipatra proudem