Vyhledávání

Srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
« Čec    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Titul Miss Freedom Night 2017 získala Patricie!

Sobota, 25. Březen, 2017

titulka

V pátek 24.3. proběhl již osmý ročník soutěže Miss Freedom Night, v zaplněném P.M. klubu bojovala o titul sedmička finalistek. Tituly Miss Internet, Miss Sympatie a Miss Freedom Night znají své držitelky!

Soutěžní klání započalo krátce po desáté hodině večerní, kdy moderátorky postupně představily všech 7 soutěžících. Toto představení bylo zároveň první soutěžní disciplínou, ve které mohly finalistky získávat body u šestičlenné poroty. Na pódium postupně vystoupily s jedničkou Stáňa, s dvojkou Eva, číslo tři si vylosovala Eliška, čtyřku si na hruď připnula Patricie, s pětkou se do souboje vydala Nika, šestka patřila Simonce a konečně sedmička Anet.

Po představení finalistek proběhlo vyhlášení první kategorie – Miss Freedom Night Internet – tedy vítězky internetového hlasování na Facebooku. Nejvíce lajků u své soutěžní fotografie na Facebooku získala soutěžící s číslem 7, tedy Anet. Stala se tedy Miss Freedom Night Internet 2017!

Porotu soutěže mohly finalistky podruhé zaujmout při tzv. volné disciplíně, kdy dostala každá se slečen prostor zaujmout dle vlastního uvážení. A stejně jako v letech minulých, i letos se bylo na co dívat :-). Od Karaoke, přes sportovní vystoupení, lehký striptýz, recitaci vlastní veršů, až po zajímavou bondage ukázku :-).

V průběhu večera až do konce volné disciplíny mělo publikum možnost hlasovat pomocí hlasovacích lístků získaných u vstupu o vítězce další z kategorií – Miss Freedom Night Sympatie. V osudí se nakonec sešlo téměř 200 hlasovacích lístků a nejvíce hlasů získala soutěžící číslo tři, tedy Eliška! Ta se tedy stala držitelkou titulu Miss Freedom Night Sympatie 2017.

Poté již následovala poslední disciplína – tradiční promenáda v plážovém oblečení. Publikum mohlo sledovat zajímavé a kreativní pojetí této disciplíny v podání některých finalistek. Pro ty to byla poslední šance zabodovat u poroty, kterou po skončení této disciplíny čekalo sčítání bodů, aby mohly být vyhlášeny výsledky hlavní kategorie – tedy Miss Freedom Night 2017.

Krátce po půlnoci bylo jasno, moderátorky vyhlásily pořadí hlavní kategorie. Třetí místo a tedy titul 2. Vice Miss Freedom Night 2017 získala Eliška. Druhé místo a titul 1. Vice Miss Freedom Night 2017 získala Anet a konečně titul Miss Freedom Night 2017 si z PMka odváží slečna Patricie!

www.facebook.com/freedomnight.cz

missky

Jiří Koubek

Tagy:Komentovat

Kucharka FM

Video týdne

Nejčtenější

Facebook

iBoys iGirls praguepride aids-pomoc mezipatra proudem