Vyhledávání

Srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
« Čec    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Titul Mr. Gay Europe 2013 získal Robbie Obara z Irska!

Středa, 31. Červenec, 2013

titulka

Úterní Grand Finale soutěže Mr. Gay Europe 2013 v Retro Music Hall rozdalo letošní tituly NEJ gay mužům Evropy a uzavřelo pětidenní soutěžní klání.

Novinkou soutěže byl živý přenos finále na internetu, který průběžně sledovalo několik stovek virtuálních návštěvníků, kteří nemohli dorazit do Retra osobně. Finálový večer probíhal pod taktovkou Pavla Filandra, kdy jednotlivé soutěžní bloky byly proloženy hudebními vystoupeními zpěvaček Barbory Motlové, Sushy a ukázkou nového muzikálu Rent, který vypráví osudy mladých umělců v New Yorku, snažících se vyrovnat s břemenem nemoci AIDS. Večerem provázeli moderátoři Veronika Petrová a Petr Vojnar.

Jako první byli vyhlášeni vítězové doplňkových soutěžních kategorií:

Mr. Photogenic: Jozef Hulina (SK)
Mr. Swimmer: Leroy Williamson (UK)
Mr. Internet: Armando Santos (F)
Mr. Best Interview: Robbie Obara (IE)

Sami soutěžící si poté mezi sebou zvolili Mr. Sympatie a to udělením růže svému favoritovi. Nejvíce jich obdržel Michael Sinan z Dánska.

Samozřejmostí tohoto typu soutěže je promenáda v plavkách, v tomto případě ve spodním prádle od partnera soutěže Jozefa Slobody. Návštěvníci tak mohli na vlastní oči posoudit, jak jsou na tom soutěžící po stránce fyzické. Objektivně lze konstatovat, že někteří se mohli pyšnit vypracovaným tělem a sklízet obdivné pohledy, někteří však o svoji tělesnou schránku příliš nedbají…škoda :-).

Zajímavým zpestřením programu byl test manuální zručnosti, kdy soutěžící ve čtyřčlenných skupinkách měli za úkol na čas složit židli Ikea. Zde mohl mít trochu výhodu delegát Švédska :-).

Do finálové desítky z šestnácti soutěžících bohužel nepostoupil český zástupce Marek Zlý. Postoupili delegáti z Dánska, Švédska, Německa, Španělska, Rakouska, Anglie, Irska, Slovenska, Francie a Belgie. Poslední disciplínou pak byla odpověď na vylosovanou otázku. Závěrečná TOP 5 byla ve složení Anglie, Dánsko, Irsko, Španělsko a Švédsko. A jaké bylo konečné pořadí?

5. místo – Edgar Moreno (Španělsko)
4. místo – Michael Sinan (Dánsko)
3. místo – Fritiof Ingelhammar (Švédsko)
2. místo – Leroy Williamson (Velká Británie)
Mr. Gay Europe 2013 – Robbie Obara (Irsko)

Připomeňme, že hned od zítra pokračují nejlepší ze soutěžících Mr. Gay Europe v soutěžení o titul Mr. Gay World 2013 v belgických Antwerpách.

radost

spodky

Jiří Koubek

Tagy:Komentovat

Kucharka FM

Video týdne

Nejčtenější

Facebook

iBoys iGirls praguepride aids-pomoc mezipatra proudem