Vyhledávání

Srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
« Čec    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Vlhká těla, focení i brainstorming – soustředění finalistů soutěže Gay roku

Sobota, 9. Duben, 2016

vsichni

Od čtvrtka 14. do neděle 17. dubna proběhne v Praze soustředění finalistů letošního ročníku soutěže Gay roku, během kterého má desítka soutěžících naplánován opravdu nabitý program. Čekají je nejen chvilky před objektivem fotoapárátu a vodní radovánky, ale také získávání vědomostí a dovedností v různých směrech.

Centrem a zároveň základnou pro soustředění bude Parkhotel Praha. Finalisty zde čeká například školení mediálních dovedností od moderátorky a herečky Evy Decastelo, barmanský kurz od Tatra Tea či nácvik choreografie s jedním z loňských finalistů Tomášem Kislingerem. Dozví se také fakta o problematice HIV/AIDS od specialisty České společnosti AIDS pomoc a dostanou školení poradny S barvou ven, kterou provozuje organizace Prague Pride a jejím cílem je pomoc mladým LGBT jedincům, kteří mají problémy spojené s coming outem.

V neděli si pak vezme kluky do parády známý fotograf Robert Vano, takže se můžeme těšit na nové fotografie finalistů. A také budou zajímavé medailonky jednotlivých kluků, jejichž natáčení je v plánu v neděli odpoledne. My vám je poté samozřejmě představíme zde na Colourplanet.

Mimo programu na Parkhotelu vyrazí finalisté smočit svá těla do Aquaparku Šutka a navštíví páteční párty v AXM klubu na Vinohradské, kde máte možnost se s nimi potkat osobně. Mimo to shlédnou divadelní představení v divadle Kalich a také filmovou projekci v Premiere Cinemas. A jelikož se třetina života člověka odehrává v posteli /u gayů možná více :-)/ vyzkouší si luxusní postele u partnera soutěže, společnosti Royal Comfort.

Soustředění je hlavní přípravou na finále soutěže, které proběhne v sobotu 11. června v pražském PM clubu. Finalisty soutěže si můžete prohlédnout zde…

Připomínáme, že za 2 týdny se koná na středomořské Maltě finále světové soutěže Mr. Gay World, kde Českou republiku zastupuje loňský Gay roku Jiří Korytář. Finalisty světového klání si můžete prohlédnout na tomto odkazu, kde také máte možnost Jirku podpořit svým hlasem (1x denně).

Jiří Koubek

Tagy: ,Komentovat

Kucharka FM

Video týdne

Nejčtenější

Facebook

iBoys iGirls praguepride aids-pomoc mezipatra proudem